Stilettolar

Yazar sibeldurmaz 15/09/2014 3 Yorumlar Yeni Ürünler,

Sonbahar aylarıyla beraber yaz mevsiminin relaks ortamından sıyrılırken yıl boyunca bayanların vazgeçilmezleri arasında olan sitelletto ayakkabılar yükselen trendlerin başında yer almaya başladı. Farklı desen ve şık tasarımlarıyla giyim de kendi sitil arayışında olanlara, değişik giysiler ile harika kombinler oluşturma fırsatı sunuyor. 

Yeni sezon stilettolar da ortapedik tabanlı ve anti alerjik astar özelliği ile rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanması stilettolara ilgiyi daha da artırmış durumda. Şık tasarımlarıyla bayanların farklı yerlerde tercih ettikleri topuklu ayakkabılar  arasında karizmatik ve saygın bir yeri olan stiletto ayakkabılar büyük ilgi toplamaktadır. İnce topukları ve kaliteli malzeme kullanımıyla öne çıkan stilettolar da özellikle leopar desen, minik kırmızı ve eftelya sarısı çeşitleriyle stilize kostümlerinize ayrıcalık katacaktır. Kalın topuklu modeller sonbahar ve kış aylarının şimdiden gözdesi olmuş durumda.

Uzun bir yaz tatili sonrası yoğun iş temposuna alışmaya çalıştığımız şu günler de yazdan kalan alışkanlıklarımızı bir kenara bırakmak zor olsa da bunu tatlı bir sızıya çevirmenin olmazsa olamazı mevsimsel değişime ayak uydurmak sanırım. Stiletto ayakkabılar, bir alışveriş çılgınlığına dönüştürmeden oluşturacağınız tarzınıza, ilgi çekici ve estetik bir görünüm kazandırarak, farkınızı her ortamda hissettirebileceğiniz, cazibenize katma değer katacaktır.

Özellikle değişik organizasyon veya özel davetler de bir abiye veya hoş bir elbisenin altına kesinlikle tercih edilen stiletto ayakkabı modeli oldukça dikkat çekici bir görünüm  vermektedir.  Stiletto ayakkabılar, her yaş gurubuna uygun modeller ve uygun fiyatlar da sunulduğundan dolaplarınızı daha fazla çeşitle süsleyebilirsiniz.