Bootie

Yazar sibeldurmaz 30/09/2018 1 Yorumlar Yeni Ürünler,

 

Bootie

 

Boetieler son yılların yükselen trendi olarak yine zirvede. Rahatlık ve şıklığı bir araya getiren boetiler ile harika kombinler yapabilirsiniz.  Düz renkleriyle beraber farklı konsrat desenleri ve neo tasarımlarıyla oldukça dikkat çekiyor. Giyimde günden güne değişen moda akımlarının içinde hemen hemen her tarz kombinlerle eşsiz harmoni oluşturulabilmekte.

Plaza kızının ayağında şık bir boetie görülebilirken, bohem tarz stil ikonu bir kızda da rahatlıkla görülebiliyor. Özellikle sonbahar ve ilkbahar ayları tam bir boetie mevsimidir. Birbirinden farklı tasarımları ile giyim tarzınıza uygun boetilerle inanılmaz kombinlere de olanak sağlamakta. Kısa etek ve şortla kombinleyebileceğiniz gibi, asi ve spor görünümlü olanlara kadar birçok boetie seçeneğine sahipsiniz. 

Özellikle leopar desenli modeller sonbahara damgasını vururken, dalida ve elsa siyah tasarımları farklı giyim tarzların da konbinlerinizin müthiş tamamlayıcısı olarak düşünmeniz gerekiyor. Ayrıca ortapedik taban, anti alerjik iç astar özelliği ile müthiş kullanım rahatlığı boetileri ayrıcalıklı kılıyor. Genellikle tayt ve skinny Jeanlarla kombinlenen boetiler, moda dünyasında ikonlaşan stillerin olmazsa olmazı olmuş durumda.

Güzel bir fiziğe sahip iseniz daracık düz bir elbise altına rahatlıkla boetie giyebilir, shift denen dar uzun bir elbisenin altına birbirinden şık boetilerle kombinizi tamamlayabilirsiniz. Özellikle kendi tarzını oluşturmayı sevenler için deneyimleyebilecekleri bir çok seçenek var.

Etiketler: bootie